L.A baby 2.díl

3. srpna 2011 v 21:51 | BlondeObrázek je provizorní :DRáno jsem se vzbudila, nasnídala, a připravila se na ten konkurz, který dneska začíná. Právě bych měla popsat svoje pocity, ale mám je tak nějak smíšené, takže vám neřeknu nic. Ale nálada od 1 do 10 asi na urovni 5.

,,Dobře slečno, můžete jít.. eh.. Kim Blue" ,,Yellow, jsem Kim Yellow" ,,no jistě, vy slovíčkařko" zasmál se (řekla bych, že gay) s mikrofonem zavšeným u pusy div ho nespolkl. Něco si odškrtl a postrčil mě na jediné osvícené místo v pokoji. Oslnilo mě světlo a milion blikajících tlačítek na kamerách, reproduktorech a počítačích. ,,Dobře tak, budete číst text, co tu běží a u toho se snažte dívat do kamery dobře?" ,,fajn" ,,Ahoj, tady MTV, je pátek odpoledne a já vás vítám v ... " ,,ŠTOP, takhle to nemůže být" doletěl zamnou zase ten drban s mikrofonem. ,,Slečno máte stejně zářivě modré oči jako své příjmení" ,,jsem Yellow" ,,tak ukažte co ve vás je, potřebujeme na sebe upozornit, né uspat diváky, tak nasaďte rozzářený pohled a s chutí do toho" nahodil americký smile. Bylo mi z něj blbě, jenže moje nudná nálada se semnou už pár dnů táhne, takže si za to můžu sama. ,,Ok..."

Mířila jsem si to přímo k McBaby Coctails a v tu chvíli mě něco prudce zatáhlo za ruku. ,,Kim počkej" ,,no nazdar" ,,ahoj, promiň jak jsem byla v tom telefonu na tebe nepříjemná.. byla sem z toho rozchodu celá mimo" ,,né ty promiň Mirando, byla to moje vina, měla jsem se ti aspoň pokusit pomoct". Vroucně mě objala.Když mi drtila plíce, všimla jsem si svých hodinek, ukazovaly třičtvrtě na 9. Musela jsem rychle běžet do práce, abych se stihla narvat do té odporně krátké růžové uniformy a navlíkla si kolečkové brusle,v kterých jako kreténi(pardon) roznášíme hostům občerstvení.

,,ŘÍKÁM ŽE NE, TY UBRUSY BÝT BÍLO RŮŽOVÉ, NÉ ŽLUTÉ!!!!.. Kim ! Kim ! Kde se courat tak dlouho?! Rychle rychle do práce ! comprendo ?" Ve skutečnosi italský majitel restaurace,ale vroucný fanoušek ameriky na mě pořvával už, když sem teprv vcházela. ,,Nojoo" Běžela jsem se převléct. Byla to legrační uniforma, s hlubokým výstřihem a bílou zístěrkou, nadýchanými krátkými rukávky a k tomu růžová mašle do vlasů. Ovšem v mojí hřívě se zdála, jakoby mi tam spadla kapka polevy dortu.Měly jsme vypadat jako sladké dolls, ale výsledek byl spíš maska na halloween. Když jsem se nacpala do těch kolečkáčích, dopravila jsem se cukavými pohyby za pult. Každý den jsem obsluhovala 4 stoly vedle sebe s čísly 1,2,3,4 (jak originální). Kolem oběda se sem stavil kluk, krásný úsměv, poměrně dobře oblečenej. Sedl si ke stolu 2. Tak jsem s radostí vyjela k němu. Řítila jsem se k němu kosmickou rychlostí až na poslední chvilku jsem zabrzdila otočkou a trapně se usmála :D ,,Dobrý den, jmenuji se Kim a dnes vás budu obsluhovat, co si dáte?" pronesla jsem nacvičenou větu(další výmysl mého ital bosse). Potlačoval smích a já jsem mezitím potupně pózovala s táckem v ruce a snažila se nespadnout. ,,To nosíte takovýhle hadry pořád?" zasmál se ještě víc. ,,no, nosíme.." nechápala jsem, co si to dovoluje. ,,Promiňte" odkašlal si, aby zahnal ten úžasnej smích. ,,Jsem Daniel, ředitel MTV stanice, respektive v oddělení redaktorů. A vy ste naše nová hlasatelka" usmál se. V tu chvíli už jsem překvapením pustila svoje lýtkové svaly a zřítila jsem se na zem jako meteorit, ovšem ten většinou zmizí v atmosféře a nikdo si jej tak nevšimne, mě si všimla celá restaurace a především ten Daniel.

Došla jsem večer domů s rozedřenýma nohama od bruslí, osprchovala jsem se a hodinu volala s Mirandou přes svůj trimlinový telefon. Daniel mi v práci dal všecky potřebné informace a já mohla začátkem týdne nastoupit. Takže už jen víkend v téhle odporné uniformě a můžu se těšit na úžasnýho šéfa a bezvadnou práci. Žebych začínala mít štěstí?´

------pokračováníí příště------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 T. | Web | 3. října 2011 v 10:35 | Reagovat

Musím si došíst tu první číast a těším se na třetí! :) ,,Slečno máte stejně zářivě modré oči jako své příjmení" ,,jsem Yellow" - úplně jsem si úředstavila ten výraz a málem jsem smíchy spadla z židle :D:D Budeš to i překládat do AJ? :)

2 T. | Web | 10. října 2011 v 17:54 | Reagovat

Doufam, ze budes pokracovat :] Ja nevim, napadlo me to a prislo mi to zajimave, ja mam hrozne rada anglictinu :]]

3 T. | Web | 29. prosince 2011 v 12:30 | Reagovat

Ahoj, dlouho si nebyla na blogu, coz me moc mrzi, budes jeste pokracovat ve psani povidky? :) Byla by skoda kdyby ne, libi se mi, i kdyz je toho zatim jen malo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© Blonde.

.