L.A baby 1.díl

3. srpna 2011 v 1:52 | Blonde(pro tuhle chvíli, fotka má představovat hlavní hrdinku příběhu - kim ;))

,,Jméno?" ,,Kim Yellow" ,,Věk?" ,,19" ,,Bydliště?" ,,Ohio" ,, stálé povolání ?" ,,Servírka v McBaby Coctails ,,hmm a váš životopis?" ,,zde" ,,čtěte prosím, později zapomenu" .

,,Výrustala jsem v Ohiu. Rodiče zemřeli, když mi bylo 10. Chodila jsem do základní školy a později i na střední uměleckou. Obor hudba. Miluju zpěv a právě proto, jsem se vydala sem do Los Angeles, abych zkusila štěstí, které mi v životě chybí. Přeju si vyplnit všecky svoje sny a stát se slavnou zpěvačkou. Později si založit rodinu a žít šťastný život u californského břehu moře. Zatím mám jenom psa Boxyho a malý byt."
,,Děláte si srandu že?" ,,prosím?" ,,toto není plnohodnotný životopis, zjistěte si,co má vůbec obsahovat a pak přijďte, nashledanou". PRÁSK.

Zavřeli mi dveře přímo před nosem. To už je 3. nahrávací společnost, která mě odmítla. Jsou to hamužnické firmy s mottem "TŘEBA HLEDÁME PRÁVĚ VÁS" , přitom jim jde jenom o peníze. Není to o tom, že bych snad měla špatný životopis, špatnou kvalitu CDé nebo už dávno zakopaný talent, který nikdy neožije. Jsem prostě z nějaké zapadlé končiny Ohio a tak nemám šanci v L.A uspět.
Koukám na hollywood hills, jím donat a přemýšlím, jestli byl dobrý nápad vydat se na takovou cestu. L.A mě zklamalo.. myslela jsem, že na každém rohu podkám hvězdu, co mi dá radu do života, kterou se budu řídit a pak na červeném koberci odpovídat paparazzi jak mi will.i.am promluvil do duše, a že vlastně bez něho bych nebyla tam kde jsem, ikdyž mi řekl jen pár slov. Ah.. už jsem se zase zamyslela,promiňte. Prostě jsem věřila ve šťastný happy end.. jenže co taky čekám, nejsem ještě ani na začátku. Vlastně jsem spíš tam, kde jsem nechtěla být. Každý den roznáším studené kafe se starou sušenkou a modlím se, abych dostala za měsíc výplatu.


CRRRRRRRRRRRR ,,Halooo?" ,,Ahoj Kim, tady Miranda, napadlo mě, jestli by sis nechtěla popovídat.. Josh mi dal kopačky"
,,aha, no..to mě mrzí.. asi, tě už neměl rád že?.." ,,co? kim co to povídáš? ale hlavně mě podvedl.. a pak řekl..že je konec..abych to nemohla říct dřív já" ,,no.. jo.." ,, nojo?? toje všechno co mi k tomu řekneš? žádný >pomůžu ti mirando, jsi moje nejlepší kamarádka< ??" ,,promiň.. mir, víš že já v tomhle nemám moc zkušeností.. a..a... neumím ti poradit" ,, nojo, že mi to nedošlo dřív" TIP TIP TIP. Tak tohle je další moje chyba, nepodkala jsem toho pravého a ani žádného levého. Jediní 2 kluci co jsem kdy měla, byli na střední. První brýlatej, s rovnátkama a kupu učebnic - Rocky. Potom jen Tommy - vysokej sportovec, se namakaným tělem a krásným úsměvem. Boužel mozek mu bůh nenadělil, ale byly jsme spolu asi rok, nebylo to tak hrozný. Jenže co se týče vztahů,toto byly opravdu jediné dva případy, co jsem na vlastní kůži zažila a v obou případech jsem se s nimi rozešla já.

Už byl večer a já koukala na televizi, nuda jako obvykle. Přepínala jsem programy až jsem dojela na MTV, zrovna běžela reklama. ,,Chceš být slavný? Úspěšný ? Bohatý ? Kamarádit se s Madonnou a jinými celebritami? Dojdi na náš konkurz který se koná zítra v našem studiu, stačí když se krutě ohákneš a vneseš k nám super náladu". Ok, možná bych se tam mohla kouknout. Musím zkoušet všecko. Koukla jsem na hodinky, bylo půl 11. Řekla jsem si, že už půjdu spát, abych zítra nevypadala jako zombie a pořádně se připravila na ten konkurz. Jeden den to v práci beze mě vydrží.


-----------pokračování příště-----------

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 T. | Web | 4. října 2011 v 11:15 | Reagovat

První část dopřečtena! :) Ta druhá mi přijde lepší, ale tak to je jasný když tohle je takovej úvod :) Těšim se na třetí! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© Blonde.

.