Duben 2011

Wednesday Evening

27. dubna 2011 v 20:42 | Blonde |  Other

Tancujeme a milujeme.
Nepopřála jsem vám pěkné Velikonoce. Nojo,tak pardon :D Nemám tyhle svátky ráda.. Vánoce, Narozeniny, Den dětí, Svátek.. všechno tohle mám ráda,ale Velikonoce ne.
Každopádně jsem je strávila v Přerově na soutěži a ani v nejmenším mi to nevadilo. Zase sem je všechny po dlouhé době viděla a odjížděla se zlatou medailí na krku a super pocitem:)

Jsme šťastní tanečníci

Zloděj, který krade.

20. dubna 2011 v 20:25 | Blonde |  Other

7:42 příchod do školy
7:44 otvírám skříňku
7:46 pokládám černé sluneční brýle typu ray ban na lavičku
7:47 odcházím bez brýlí

... ?
Ano je to tak, stal se zločin, který by se měl potrestat. Bohužel neznám pachatele!!! Čorky od nás ze školy mi ukradly brýle. Abych pravdu řekla, tak sem si nemyslela, že se u nás krade.. jsme dobrá škola, není u nás ani šikana, děcka se chovaj docela dost slušně i k učitelům.
Fajn, tak ať všichni kradou, proč ne. Nejprve si brýle rozsednu, koupím nový,který mi ve finále ukradnou :D BEZVA,PROČ NE! Ale jestli s tím někoho uvidím procházet se ve škole, přísahám, že na něj skočím a vyrvu mu oči z důlků, že ty sluneční brýle už nikdy potřebovat nebude! NAZDAR!
JO A ZÍTRA JDU KUPOVAT NOVÝ ! :D
to jsou ony :'(:D a moje legendární tričko I love brnooo:)♥

Human Stupidity

19. dubna 2011 v 19:28 | Blonde |  Galerie

Náladu už trochu stoupla(prozatím), tak vám promítnu můj sobotní program,který probíhá v celku pravidelně ;D


Existuje štěstí?

18. dubna 2011 v 19:03 | Blonde |  Zápisníček
Ozývá se vám smutnící a plakající adminka. No dobře, ještě nebrečím,ale za chvíli si pustím nějakou depkařskou písničku a pěkně se vyčvachtám v potoku slz. Jo tak to přesně udělám a budu moc dlouho brečet.
Stalo se to,čeho jsem se nejvíc obávala. Zrušila se dovolená s ní♥
Jo asi vám to příjde trapný a moc to prožívám.. jenže je to strašný zklamání..od 30.6 2010 co jsme spolu přiletěli z kréty zpět do čr nesním o ničem jiným, než jak si to letos užijeme znova a mnohem líp. Všecko plánujeme, oblečení, fotky,videa.. kupuju si i ten zas*anej stativ abych tam udělala pořádný fotky(který mimochodem jsem chtěla i předložit na talentovkách příští rok) Do puntíku všecko naplánovaný.. a ono se to zruší.. proč? protože mě naši do Turecka samotnou nepustí (já+natka+její rodiče).
Když jdu ráno do školy koukám na vycházející slunce a vidím se u moře na pláži, se sluchátkama,jak koukám na obzor a představuju si svoji budoucnost, vytoužený sny, jsem šťastná. A přitom se to ve vteřině všechno zničí.
BEZVA
Plánovala jsem vám sem letos dneska hodit fotky ze soboty,ale tohle mě fakt dodělalo. Tak nemám náladu,omlouvám se. Ti co si to přečetli, těm děkuju.


SAKRA:'(

Slavný comeback !

17. dubna 2011 v 10:15 | Blonde
17 dní jsem na tu nebyla,kašlala jsem na vás, na blog, na vaše blogy, na všechno. Pardon!Ale je to můj blog a je jen na mě, kdy se tu bude něco dít:)
Každopádně kdo si mě vymazal, ať na píše do komentářů,absolutně to chápu a akceptuju to,já na vašme místě bych udělala to samé;)

Ode dneška by už to tu mohlo být zase všechno v normálu a budu vám psát jako dřív! Dostala jsem chuť:) takže ahoj!

Krásný slunečný den.

Chceš auto ?

1. dubna 2011 v 20:10 | Blonde

Ahoj. Tak je tu zase víkend a já se ozývám. mám sice plno novinek,ale nechce se mi je vám zdělovat :D zítra jdu do města tak se moc těšíííím:)
Vím, nebyla sem tu dlouho,ale omlouvám se. asi budu opravdu psát jen o víkendech:( Nezlobte se.
Dneska je to krátký,jen takový info,abyste si nemysleli,že na vás seru uplně. díky;)
© Blonde.

.