Březen 2011

ŽIJU TANCEM

26. března 2011 v 22:16 | Blonde

Děcka strašně moc všem děkuju:) Bylo to úžasný.
Nádherný 1.místooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo! Hec!Atmoška nejlepšejšííí:))) Miluju tanec, prostě to víím:)Dance danceee

25. března 2011 v 21:11 | Blonde |  Zápisníček
Ahoj
Takže skoro po týdnu píšu. Bylo to otřesných 5 dní!!! Od soboty každej den trenink ( 3 hodinovej :D) Ale už je to zamnou a zítra nás čeká soutěž. Drže palce :)) Pak už bude konečně pořádný článek a všecko by se mělo vrátit do normálu;))
Dneska nechci nic moc psát, jsem fakt unavená za celej ten týden ! :/
ZITRAA:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Empire State Building

21. března 2011 v 19:40 | Blonde |  Zápisníček
Bombovej klip

No.Takže, chci se omluvit, že jsem vám v tu sobotu nenapsala. Začali mi tréninky a už nemám sílu :D Dneska další 3 hodinovej a zítra ho mám i místo školy. (doufám,že to učitelka nečte). Chci vám jen říct,že tímto článkem vám nejspíš možná až do soboty nenapíšu. Pokusím se napsat aspoň ještě 2x v týdnu SB, ale nic neslibuju:/ Zítra jdu do města tak snad něco napíšu. Uvidíme.
Mám vás ráda:)
BEP 8-bit pic

19. března 2011 v 12:44 | Blonde

Ahoj! :)
Sedím s ručníkem a koukám na Fresh prince♥
Vytvořila jsem si novou profilovku na FB :D Absolutně to žeru :D
Celá já ! :D:D
Za chvíli razím nakupovat. Tak uvidíme, jestli mě něco zaaaujmee:) Večer mám trénink:/ Už to začíná no.Zítra taky a pak celej týden každej den :D Co vás to ale zajímá. Večer snad napíšu ;)) Zatím čauuu:)))

The Black Eyed Peas 8-bit profile pic :]

The Black Eyed Peas

17. března 2011 v 20:51 | Blonde |  Po červeném koberci

Dny se líně vlečou a venku je furt zamračeno, nebo prší :( Nechci vás zahrňovat informacema co jsem včera jedla k obědu a kdy jsem šla na záchod. Protože vím,že tyto kraviny vás nezajímají :D


Kiss Baby

15. března 2011 v 20:10 | Blonde |  Fashion

Svátek jak má býýt:)))
Prošly jsme se po městě,daly si oběd a nakupovaly. Tyto prázdniny se nesou v duchu utužení vztahů s mojí maminkou :D a taky její kreditkou:) :D

Nestíhám a nesvačím

15. března 2011 v 10:42 | Blonde |  Zápisníček

Ahoj! :D
Tak dneska je můj den! řečeno vzato - mám svátek :D
Plno z vás vlastně ani neví jak se jmenuju,protože sem chtěla být ta nějak "inkognito" (řekněme). Ano jmenuju se Ida a nevadí mi to. Sice když se někomu mám představit a skoro mě neslyší,vyjdou z toho pak takový zkomoleniny jako Lída,Ina ..apd. :D Nevadí,neřeším. Dnešek si chci nějak užít,když mám ty prázdninky :D Možná zase povalím shoppovat,uvidíme.

Tak zatím:) večer snad dám vědět!:)
Rolling stones

14. března 2011 v 17:04 | Blonde |  Fashion

Včera jsem byla ve městě. S mamkouu :D takže sponzorovala. Koupila sem si nový brýle. Jo,jsem shopaholic co se týče brýlí,ale ty minulý se mi rozbily..takže jsem prakticky vyhodila 3 stovky do záchodu :D proč ne. Koupila jsem si lepší a podobný. Potom taky krátký tričko se znakem rolling stones - rty s jazykem. A ve finále úžasný zlatý náušnice ve tvaru srdíčka :)

{ Pray For Japan }

13. března 2011 v 23:41 | Blonde

Přemýšlím a koukám do zdi. Jak začít tento článek. Aby nebyl moc objektivní. Moc smutný. Proč jen se musí dít takové věci. Všude samé fakta,čísla pohřešovaných,mrtvých. Ale co my? Jak můžeme pomoct? Nijak. Koukáme na Superstár a smějeme se falešně zpívajícím,mezitím co v Japonsku je chaos a strach. Je to neuvěřitelné, co všechno zmůže příroda. Můžeme jen doufat,přát si a neztrácet naději. Zrada moře a planety. A co se stane dál? Začíná tím konec světa? A proč se tohle všechno děje. Miliony otázek a žádné odpovědi. Svět je nevyspitatelný a čím dál tím víc záhadný. V dávných dobách sme se dozvěděli, že země není placka.Před chvílí sme zjistili,že japonsko se posunulo, co se dozvíme zítra..? Děsí mě každým dnem zítřek. Zajímá mě, co se děje na druhé straně světa.Mrzí mě, co se děje na druhé straně světa. Tak mi sakra neříkejte,že to beru moc vážně!
Nám nezbývá nic jiného,než věřit.


Holidays

12. března 2011 v 11:40 | Blonde

Je to tak,po týdnu se ozývám,ale s dobrou zprávou. U nás v brně dnešním dnem započaly prázdniny :D čili skáču do stropu a jsem šťastná, že je venku tak krásně! Dneska bych mohla možná napsat ještě jeden připravovaný článek no a pak už to bude jen na okolnostech. Lyžovat nejedu,počitala sem, že budu mit treninky,ale nakonec nemam. Nevadí :D Něco vymyslím :D Každopádně se pokusím aspoň obden přidávat něco novhé a vynahradit vám všechen ten čas,co jsem tu nebyla!

Ahoj :)Normálně takový písničky nemusím,ale tuhle mám ráda :D plus ten videoklip :D nejvic borci!

Los Americanos

6. března 2011 v 14:46 | Blonde |  Fashion

Moje nejoblíbenější mikina. Foceno dneska,svítilo sluníčko:)

C.č.

Dependent Fashion

5. března 2011 v 19:19 | Blonde |  Fashion

Nevěděla jsem co mě baví psát,ale už vím. Všechno co najdu - ve skříni nebo na netu. Módní sebevražda.
Zítra razím do města. Mám cca představu,co všecko si chci koupit. Pokud se zadaří,tak zítra budou fotky!
Měla by to být konečně aktivní rubrika,přeplňěná články. Uvidíme. Začnu hned zítra. Dobrou:)

© Blonde.

.