Únor 2011

Passion Dance

26. února 2011 v 22:20 | Blonde |  Zápisníček

Ahoj
Jdu rovnou k věci. Teď nemám moc čas, sílu a ani náladu psát. V pátek trénink, dneska, zítra a pozítří,pak ve středu a zase pátek..apd. Prostě se blíží soutěž a není čas. Domů přicházím utahaná a vzhledem k tomu,že naše paní na úklid je momentálně nemocná,musím uklízet celej barák já :D A to mi nějak nevychází s učením.. takže na compl se dostávám až večer,úplně unavená,vyčerpaná a sem ráda,že eště něco bez čoček vidím. Když to všechno shrnu - prostě není ten drahocenej ČAS. Rozhodla jsem se, žít uspořádanější život :D , a tak se snažím být aji docela brzo v posteli abych ráno vypadala jako člověk.

Nerada vás zahrňuju informacema,co mám na práci, co jsem dělala a jak se mám. Furt jen mluvit o sobě, je absolutně nudný a věřím,že vás to nebaví číst. Jenže fakt nenám sílu napsat nějakej pořádnej článek. Téma už přibližně mám, tak možná zítra napíšu. Uvidíme.

Tohle bylo pro vysvětlení, abyste všichni chápali co a jak. Dobrou noc :)Ten obrázek se mi hrozně líbí:) podobný psaníčko mají v I am ..jen o dost menší:D :)

Born this way

24. února 2011 v 21:02 | Blonde |  ZápisníčekAhoj, po docela dlouhé době se znova ozývám:)

Nějak se mi nechtělo psát,protože jsem toho měla moc. Teď tu budu spíš o víkendech.. mám dost tréninků..atpd. Takže tak. Novinek je plno,ale nemám sílu vám je vypisovat,protože jsem unavená :D Dnešek - jedinej den kdy odpoledne mám volno, a tak sem šla do města. Koupila sem si novou knížku ,,Celkem jde o Merde" od Stephena Clarka, a zatím dobrý:) prostě road trip,který začíná v New Yorku a vede přes Boston,New Orleans, Las Vegas až do Los Angles a během cesty paul zjišťuje,že je v Americe víc pomatenců, než kdekoli jinde :D No a pak jsem si koupila brýle:) slunečníí. Už se nám to blíží, to LÉTO.To jsou ony.. a já.. -.-
:D
Už jedny obrovský černý mám,ale jsou celý kulatý. Tak jsem letos chtěla trochu víc hranatý :D:)
Dobrou:)

Princ

17. února 2011 v 14:28 | Blonde |  Po červeném koberci
Jeden z nejpopulárnějších herců tmavé pleti. Will Smith.


Černá nebo bílá ?

16. února 2011 v 17:36 | Blonde |  Other

Počítám,že všichni víme co to rasimus vůbec je.Nevěděcká teorie,která se zabývá nadřazováním jedné rasy nad druhou.
Nacházíme se v době,kdy je tato situace mnohem umírněnější než bývala. Vzpomeňme si na 18. století.Amerika - Evropa = nejvýnosnější obchod s černými otroky.
    Rasismus je prostě jen nálepka k označení názoru na barvu pleti,rasu. Někteří si prostě myslí, že ti co mají jiné biologycké znaky jsou méně nebo více hodnotnými. Z mého vlastního pohledu,když popřemýšlím nad charakteristikou nebo chováním jiné rasy,tak bych řekla,že to spočívá hlavně ve výchově,vzdělání..apd. Je plno romů co chodili do školy,vyučili se a žijí jako slušní lidé. 
    Když to vezmu jen tak letmo,tak si sama myslím že černoši jsou celkově víc usměvaví,talentovaní.. tak celkově pohodářská rasa..např. Michael Jackson,James Brown,Will Smith nebo můj kamarád Hendy :D:) 
    Navíc barva pleti,nebo biologycký znak je jen zevnějšek. Uvnitř je stejná duše jako ostatní, co si nezaslouží být utlačovaná díky "vzhledu". Je to prostě jen na člověku,jak se bude chovat k ostatním a nezáleží na barvě:)


(S)Mějte se :)

14. února 2011 v 17:20 | Blonde |  Zápisníček

  Tak děcka, dneska je ten Valentýn přecee:)
    Teď jsem sama, tak nemám s kým slavit :D ale všem ostatním přeju ať si ho užijíí :) Nejsem ten typ ,,komu je valentýn u prdele ať si to dá do statusu". Ikdyž ho třeba neslavím,je to den kdy se upřednostňuje láska,tak se máte usmát na svět a obejmout svoje blízké i přesto,že je to den zamilovaných! Mělo by být takových dnů víc, protože češi sou celkově nakrknutej národ. Když běžím po ulici, mám sluchátka, svítí slunko a mam úžasnou náladu,popadne mě pocit, že to musím všem kolem sebe říct a pozdravit je. Jenže když se na ně podívám s úsměvem na tváři uvidím v nich ten výraz "proboha co to je za holku..?" A přejde mě chuť pozdravit je.  V jiných zemích je to absolutně normální, že se náhodou pozdraví. Zpříjemní si den a tak to má být.

Ale fajn,už uhýbám od tématu. Každopádně je tu i nový dess..takový rychlovka.Je jednuchý,ale snad se líbí;)) Ahoj:)
Nikdo nemá rád lži,ale višchni lžou.

11. února 2011 v 10:13 | Blonde |  Zápisníček

Ahoj.
Po dlouhé době se ozývám. Nemám sice tu tehdejší chuť do psaní,která mě minulý týden opustila,ale i přesto něco napíšu. Zmizel nápad i myšlenka s kterou bych se vám svěřila,jenže mám tak nějak nutkavý pocit dát o sobě vědět,že žiju. Skvělá nálada mě zradila před pár dny,kdy jsem onemocněla. Přemýšlím o další změně designu,ale vůbec nevím jak by měl vypadat.Napadl mě Mickey Mouse,protože se mi tyhle Disney postavičky líbí..ikdyž jsem je jako malá zas tak neprožívala teď je to jakýsi symbol podobný old school. Venku už se konečně rozjasňuje,ale pesimistická předpověď počasí v televizi mi otrávila náladu ještě víc. Podle nich o víkendu zase pěkně zmrzneme, meterologové se asi nudí tak nám kazí dny špatnými zprávami.Fajn, tak díky.

Snad poprvé takovýhle nudný článek.
Vyskočila za mě radost a na chvíli utekla.Ta kočka je úžasná :D

I've got feeling

2. února 2011 v 20:50 | Blonde |  Kinosál

Je světovej :)Jen vám chci sdělit,že mě napadla zase ta nálada kdy nemám chuť psát.. takže se ozvu až tu chuť zase dostanu ;D:)
© Blonde.

.