Život po životě ....?

5. ledna 2011 v 20:23 | Blonde |  Other


Raymond J. Moody

Nic vám to jméno neříká? Podle mě je to největší odborník přesně na tohle téma! Co vlastně po tomhle životě je? Jsou důkazy, že opravdu nějaký další život/posmrtný život existuje? Ano jsou;) Prožitky blízkosti smrti - zažili to hlavně lidé, kteří umřeli klinickou smrtí (tzn. - na chvíli umřete,ale pomocí lékařských přístrojů vás oživí) Jak vysvětlíte to, že člověk umře,ale slyší doktora jak říká: je mrtev..    ...? Nebo to,že se nějakým způsobem vidíte jak ležíte na lůžku v nemocnici a běhají kolem vás doktoři,vy vlastně nemáte žádné fyzické tělo,ale vidíte to. Lidé,kteří ten to prožitek blízkosti smrti opravdu zažili,tvrdili o tom,jak cítili obrovskou lásku,klid,úlevu,radovali se,viděli nějaké světlo,s kterým i mluvili(spíš si navzájem četli myšlenky,protože bez fyzického těla nemáte hlavu,ani oči - vlastně ani pusu,jen myšlení) Po tomto prožitku i tvrdili,že smrti se už nebojí,stoprocentně ví,že po smrti je čeká další život. Otázku,kterou si ale stále kladu je.. co je potom? Budeme snad nesmrtelní po "smrti"? Možná se to eště dočtu v knížce Raymonda Moodyho.

Zajímavost v c.č.


Je to úryvek z knížky,vlastně vám ho převykládám, nechce se mi ta knížka vytahovat. Ale dost mě zaujal;)

Jedna žena,která umírala ,zažila už 2x tento ptožitek blízkosti smrti a už tam párkrát byla v tom "druhém světě". Její rodina se za ni modlila aby nezemřela. Jednoho dne jim řekla: ,,prosím, už se za mě nemodlete, tam na druhé straně je to fajn, je to lepší než tady, už tam chci jít,prosím,nemodlete se za mě,protože vaše modlitby a láska mě táhnou zptáky. Rodina poslechla a tato jejich teta do 2 týdnu zemřela.

Vím,že to zní nevěrohodně,ale je to pravda. Musely byste číst tu knížku abyste tomu víc věřili. Jen mě tohle prostě hodně zaskočilo,a uvědomila jsem si,že opravdu nejspíš něco na druhé straně jě. Nevidíme to,ale nejspíš je.   
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NoBoDy | Web | 5. ledna 2011 v 21:24 | Reagovat

Čítala som od Moodyho knižku Život po živote a veľmi sa mi páčila...hlavne tie výpovede ľudí, ktorí prešli klinickou smrťou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© Blonde.

.