Leden 2011

United Flow

30. ledna 2011 v 19:43 | Blonde |  Other

Bylo to úžasný:) Před chvilkou jsem se vrátila a mám i radost.
Dnešek jsem od 8 ráno strávila na soutěži,kde sem šla nejprve na sóla a večer na Dema.
Konalo se to tady u nás v Brně a byla to bomba:) MČR no:)
Sice na Battly jsme nepostoupili (1.pod čarou - jeden nebo dva body a mohly sme postoupit :D) ale i tak to bylo fajn, byla to moje poslední soutěž s Juniorama B..teď pudu do Áček,takže sme si to nejvíc užili:)
Na sólech jsem taky nepostoupila,ale s tím sem počítala, protože to bylo teprv po 2. co jsem tam šla.
Zítra se mi nechce do školy,takže to zkusím překecat a pudu až na poslední hodinu - vysvědčení.. Důvod absence - kašel,rýma,únava a nemožnost chůze( z dneška :D)

Tak se mějte...:) du asi koukat na Pottera:D

Ding Dang 


jjjj

Flying

26. ledna 2011 v 19:35 | Blonde |  Zápisníček

Ahoj,zorvna nemám dobrou náladu. Včerejšek i dnešek stojí docela za nic a tak se mi nechce ani psát,abyste tady viděli aspoň nějakou aktivitu,tak píšu tento článek.Do doby než se mi nezačene zase chtít psát tak nenapíšu. Nebojte, bude to jen tak den.. možná dva jak se znám;) Doufám.
Připravuju novou rubriku, bude to taková zajímavost.Ještě nevím jistě esi ji fakt sprovozním,musím si rozmyslet,esi to není blbost.. pak se uvidí.. zatím se mějte..;)


Tak skočím,nebo ne?

24. ledna 2011 v 20:19 | Blonde |  Other

Stojím na zábradlí mostu a rozhlížím se kolem.Je letní podvečer a začíná pršet. Koukám na tu kalnou vodu pod sebou a vidím v něm svůj odraz. Přemýšlím nad životem, co mi dal a co mi naopak vzal. Mám dost toho muka,který tady prožívám. Už nehci být na tomto světě. Ublížili mi a jsem nula, nemá cenu tu ještě být..a proč taky? Ve dluzích se můžu koupat,nemám žádnou lásku..nemám ani to co ostatní.. jsem podřadný člověk,takže tu nemám co dělat sakra!

Můj názor na sebevrahy/sebevraždu je jednoduchý - Jsou to ubožáci,sraby a největší sobci. Chtějí utéct před problémy,nedokážou se s tím samy poprat. Hlavně aby jim bylo dobře,že? Ale co jejich blízcí..? rodina, přátelé, lidi, kteří o ně stojí.. Kašlou na to,že oni budou trpět ještě víc. Zkrátka řečeno,jsou to nuly. Pro mě jo, bezvýznamný loseři,co tu asi opravdu nemají co dělat,když si neváží toho co mají. Člověk tu není jen pro peníze,pro jeho vlastní blaho,pro jeho potřeby. Žít se dá pro každou maličkost,pro každý sen..ale musíš proto něco udělat.. utéct? Ne,bojovat. 
    Vyhodili tě z práce,shořel ti dům,rodinu máš v tahu,přátelé taky a peníze nemáš ...? .. Dobrý,ale k vůli tomuhle se přece neumírá;)

Jak totiž víme,štěstí lze najít i v té nejtemnější době,pokud nezapomene,že je světlo;)))Spiderman

23. ledna 2011 v 12:35 | Blonde |  Other

Dobré ráno:)
Aspoň pro mě, já teď vstala;) Je tu nový dessing! Dělala jsem ho včera kolem 1 ráno,takže jsem nestihla předělat eště ikonku,na to se chystám dneska:) 

A ptáte se proč titulek Spiderman?  Vlastně je to taková irone,protože tenhle nápad na Desing mě napadl,když jsem byla asi v polovině filmu Spiderman :D Jo už se mi ty názvy taky pletou tak odbočíme na jiné téma;D
Dneska se budu muset učit:// abych dohnala ty 3 dny co sem chyběla( o tom ani nevíte :D) Pak ale dojdu a udělám tu ikonku:) Tak se tu mějtee:)


Trenky

22. ledna 2011 v 19:28 | Blonde |  Galerie
S natecem sme včera dělaly fotky:) Vyšly z toho takovy retardovany:) :D
Já tu holku žeru♥

Natyna je s těma průhlednejma brýlema a dole s adidaskou, a ja su to druhý :DNejkrásnější černovláska

20. ledna 2011 v 18:14 | Blonde |  Po červeném koberci

Katy Perry
Možná,že vás už tenhle malý podtitulek navedl k tomu,že nemáte zájem číst tenhle článek a nebo naopak - žerete Katy stejně jako já;)

Blik Cvak

17. ledna 2011 v 20:45 | Blonde |  Galerie

Miluju focení. Nejspíš,se tím budu i živit. :) Můj taťka je kameraman, a tak jsem snad po něm aspoň z části zdědila "fotogenické oko" :D Nebo teda... doufám v to. Škola, na kterou se příští rok chystám, je právě zaměřená na focení a grafiku na počítači.

Tady je ukázka pár fotek,co jsem nafotila.Některé co jsem fotila zrdcadlovkou jsou v lepší kvalitě než ty normální z digitálu;D Upozorňuji,že možná nebudete věřit,že jsem to fotila já,protože už jsem takové jedince zažila;) Ale pletete se,je to moje práce;) 


Jsem Superman.

16. ledna 2011 v 9:17 | Blonde |  Zápisníček

Natyna eště spí. Já vstala dřív a zapla Ipod,načež jsem zjistila,že je vybitej. Venku úžasně svítá. Mám z toho radost,protože už to začíná vypadat, že příchází jaro a LÉTO! Včera jsem krásně oslavila narozky:) Šly jsme s natynou do města,na Petrov, najíst se,nakupovat..apd. Koupily jsme si nádherný saténový trenky :D Sice v pánském oddělení,ale jsou celé s leopardím vzorem♥ No a pak jsme šli do kina:) původně jsme měli jít na Paranormal Activiti .. v 7 večer :D Takže nakonec jsme se těsně před pokladnou rozhodly pro film Na Doraz a bylo to brutaalni :) Je to ztřeštěnej film,ale žádná hovadina typu Scary Movie(takovy sračky fakt nemam ráda:D) 
Den to byl skvělej,jen kdyby těsně před mím odchodem do města nezačlo pršet:D naštěstí to byla jen přeháňka a do 5 minut to zmizelo. 


Tady je fotka z tohoto dne:) Bylo to asi kolem 11 večer v Olympii:)) Já jsem v té modré adidasce,natyna v růžové;)

ja a natecc

A moc děkuju všem co mi přáli:))))))))))))))))

Věřím na Harryho Pottera

14. ledna 2011 v 18:28 | Blonde |  Zápisníček

NE NENÍ TO SEN! Opravdu jsem přidala další článek! po dlouhé době! :D
Zvládla jsem to...celej týden. Bylo to strašný, v pondělí trenál v úterý písemnky, ve středu písemnky + trenál a klavír, ve čtvrtek trenál a písemnky, a dneska zase trenál a písemky!:D bylo to vyčerpávající, dotoho eště ranní těláky na 7mou.. bolí mě celý tělo. Ale je to zamnou a zítřek si užiju,protože mám narozeninyyyy :)) Mrzí mě,že jsem nepřidala žádnej článek,ale na druhou stranu bysi SB možná pak říkali,že na články čas mám, ale je oběhnout - to ne. Takže to du teď napravit a ozvu se snad zítra nebo v nedělii... ;) 


SEA

7. ledna 2011 v 19:04 | Blonde |  Zápisníček

Ahoj :) Dneska nemám moc námět co napsat, ale je tu důležitá informace co vám potřebuju sdělit!
Jde o to,že příští týden se uzavírají známky - nic nového, ALE.. vzhledem k tomu,že z matiky mi vychází 4 (bože proč!!:D) se musím nějak našprtat na ty čtvrtletky,pololetky a všecky ty odporný věci ! Takže jediné co tu uvidíte bude moje nepřítomnost a neaktivita.

Jo,nenávidím takovýhle zprávy;) Jenže v mým případě to jinak nejde. Navíc se připravuju, že mi hodněkrát ten compl naši odebrají právě k vůli tomu, že se neučím ;D  Takže toje všechno co jsem vám potřebovala říct:) o víkendu tu snad něco možná napíšu.

Našla jsem jednu starou fotku eště z minulého roku z léta,jak jsme se setřenkou na krétě!:)
Miluju moře! 

Život po životě ....?

5. ledna 2011 v 20:23 | Blonde |  Other


Raymond J. Moody

Nic vám to jméno neříká? Podle mě je to největší odborník přesně na tohle téma! Co vlastně po tomhle životě je? Jsou důkazy, že opravdu nějaký další život/posmrtný život existuje? Ano jsou;) Prožitky blízkosti smrti - zažili to hlavně lidé, kteří umřeli klinickou smrtí (tzn. - na chvíli umřete,ale pomocí lékařských přístrojů vás oživí) Jak vysvětlíte to, že člověk umře,ale slyší doktora jak říká: je mrtev..    ...? Nebo to,že se nějakým způsobem vidíte jak ležíte na lůžku v nemocnici a běhají kolem vás doktoři,vy vlastně nemáte žádné fyzické tělo,ale vidíte to. Lidé,kteří ten to prožitek blízkosti smrti opravdu zažili,tvrdili o tom,jak cítili obrovskou lásku,klid,úlevu,radovali se,viděli nějaké světlo,s kterým i mluvili(spíš si navzájem četli myšlenky,protože bez fyzického těla nemáte hlavu,ani oči - vlastně ani pusu,jen myšlení) Po tomto prožitku i tvrdili,že smrti se už nebojí,stoprocentně ví,že po smrti je čeká další život. Otázku,kterou si ale stále kladu je.. co je potom? Budeme snad nesmrtelní po "smrti"? Možná se to eště dočtu v knížce Raymonda Moodyho.

Zajímavost v c.č.

"První" den ve škole

3. ledna 2011 v 21:44 | Blonde |  Zápisníček

Večer jsem měla zase chvilku(co mývám mimochodem často),že mě na pár vtěřin pohltí super nálada a řeknu si jak je všechno fajn a jak přijdu zítra do školy s úsměvěm na tváři!:) Hned po tom co se mi ráno zdál opravdu nechutnej sen(neptejte se...chtěli mě znásilnit :D) mi ta nálada trochu klesla a můj plán začal vykolejovat ze zadané trasy. Ve škole se 1. hodinu zdálo,že to bude dobrý,ale všechno mi skazila matika už jen tím,že vůbec existuje,ale na to jsem zvyklá;D Co mě ale pak nejvíc nasralo byla vývtarka,prostě učitelka má výhrady k tomu, že kreslím jinak než ostatní - podle sebe,svojeho stylu,svojí fantazie. No tak ať si prosím políbí :) 
Ve škole jsem byla zatím jen 6 hodin a už to tam nevydržím,takže by to rychle chtělo zase nějaký prázdniny;) a to mi navíc horoskop mi každý den zatím tvrdí v jak skvělé jsem formě, tak asi né no :D:D  Jinak dneska jsem měla 1. trénink v roce 2011 tak to mi aspoň zvedlo náladu ;)))♥


Každopádně vím,že vás tyhle kecy totálně nezajímají :D Tak zítra napíšu něco pro téma týdne. Tohle téma mě celkem dost zajímá,navíc teď čtu knihu přesně v tomhle smyslu tak vám o tom ráda napíšu;)


Facebook? Pro a proti.

2. ledna 2011 v 19:15 | Blonde |  Other

Ano,jednou jsem o tom musela napsat,jako většina z vás ;) 
© Blonde.

.